ITIL MAKİNA 1968 yılında Orhan ITIL tarafından kurulmuştur. Kurucumuz Sn. Orhan ITIL’ın 2020 yılında vefat etmesi ile bugün ITIL MAKİNA Mak. Yük. Müh. Murat Hamdi ITIL tarafından yönetilmektedir. ITIL MAKİNA 1999 yılından beri Talaşlı imalat Sektöründe kendi imal etmiş olduğu kaliteli ve hassas ürünlerinin ihracatını dünya çapında yapmaktadır.

ITIL MAKİNA 56 yılı aşkın süredir Ø1mm'den Ø42mm'ye kadar olan Endüstrinin tüm alanlarında kullanılan Hassas Otomat parçaları üretmektedir. ITIL - Mamüllerini aşağıdaki farklı Branşların ürünleri içerisinde bulabilirsiniz.

— Otomobil Endüstrisi — Ölçme ve Kontrol tekniği — Makina ve İmalat sektörü — Kuyumcu Takımları

ITIL MAKİNA 1999 yılından beri kendi imal etmiş olduğu kaliteli ürünlerinin ihracatını dünya çapında yapmaktadır.

Müşteri gereksinimlerine esnek bir şekilde yanıt verebiliyor ve bunları mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirebiliyoruz.

Uzun yıllara dayanan şirket geleneğimizin bilinciyle kalite, zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık gibi değerler günlük çalışmalarımızın merkezinde yer almaktadır.

Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimiz, temel yetkinlik alanımız olan tornalanmış ve frezelenmiş parça üretiminde uzun yıllara dayanan deneyimimizden faydalanmaktadır.